MIEJSCE

Na pięknej, leśnej polanie, przy starym sadzie, pod rozłożystym, wiekowym dębem stoi przywrócona do życia leśniczówka. Siedząc na tarasie można chłonąć piękno otaczającej nas przyrody, podglądać i podsłuchiwać ptaki oraz inne zwierzaki.

Na lubiących ruch czekają rowery, mnóstwo leśnych dróg i ścieżek rowerowych, tor do gry w bule. Blisko stąd do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w dolinie Warty, gdzie można wypożyczyć kajaki. W okolicy jest wiele pałaców, starych, uroczych miasteczek, szlak kościołów drewnianych, piękny dwór w Ożarowie - Muzeum Wnętrz Dworskich i Bursztynowy Szlak.

Pobyt Na skraju czasu jednak sprzyja nicnierobieniu, wszelkie aktywności najlepiej więc zarzucić i po prostu odpocząć. W pobliżu lasu, według najnowszych badań naukowców, człowiek jest najszczęśliwszy. Proponujemy przyjechać i sprawdzić. My jesteśmy szczęśliwi. To ponoć zaraźliwe.

A tu można nas zobaczyć i usłyszeć- http://opole.tvp.pl/20958921/tajemnice-dzidka-23-lipca-2015.

POKOJE / WARUNKI

W wygodnych, niepowtarzalnych i oryginalnie urządzonych pokojach z łazienkami (ręczniki oraz suszarki do włosów są na miejscu) mamy

8 miejsc noclegowych

POKÓJ JAMKA - na parterze, ma ok. 25 m kw. wraz z prywatną oddzielną łazienką, a właściwie salonem kąpielowym, w którym znajduje się wolnostojąca wanna, prysznic, wygodny fotel oraz okno na las. Z pokoju jest bezpośrednie wyjście na taras. Są w nim dwa łóżka - jedno małżeńskie szer. 140 cm oraz mniejsze, szer. 80 cm, dł. 170 cm

POKÓJ NORKA - na parterze, ma ok. 16 m kw. wraz z łazienką (w niej toaleta i prysznic). Z pokoju jest bezpośrednie wyjście na taras. Są w nim dwa łóżka - jedno małżeńskie szer. 140 cm oraz mniejsze, szer. 80 cm, dł. 170 cm. Pokój ma widok na wiekowy rozłożysty dąb. Pokoje Jamka i Norka przedziela salon wspólny dla wszystkich gości. Mamy w nim sporą biblioteczkę, wieczorami przy kominku można się więc zaczytywać siedząc na bujanym fotelu i polegując na wygodnych sofach.

POKÓJ DZIUPLA - na piętrze, ma ok. 16 m kw, wannę w sypialni oraz zasuwaną toaletę. Retro wystrój i ogromne łoże małżeńskie (180 cm szer.) tworzą przytulną atmosferę. Z okna widok na las. Do tego pokoju zapraszamy bez zwierzaków, wiodą do niego schody, z którymi owe sobie nie radzą.

Nie wynajmujemy całego domu, ponieważ sami też w nim mieszkamy.

Nie wynajmujemy Skraju czasu na wieczory panieńskie, kawalerskie, wesela, komunie, ogniska, urodziny itp. Wynajmujemy natomiast ciszę i spokój.

Ze względu na szczególny charakter naszego domu nie jest on przystosowany do goszczenia małych dzieci. Nasze miejsce dedykowane jest osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 6 roku życia.

PLACE

On a beautiful  forest clearing, by an old orchard, under a spreading, age-old oak tree, stands a forester`s lodge, restored to life. Sitting on its terrace you can take in the beauty of the surrounding nature, watch wild animals and listen to birds singing. You can have a really good  rest in comfortable, unique and originally furnished rooms with bathrooms (one for three people – two grown ups and a child or a person up to 165 cm in height and two double rooms). You can take your pets with you. We have great conditions here  for cross-country skiing and dogsled training and a lot of books to read. For fitness lovers we have bicycles and a lot of paths and bike lanes, badminton and netball. It is not far from here to Załęczański Landscape Park in the valley of the Warta River, where you can rent canoes, and also to Stobrawski Landscape Park and the Warta and the Widawka Lanscape Park. There are a lot of old timber churches, palaces, Amber Trail,  a manor house, and well-kept, charming little towns in the neighbourhood . We want to inspire you to go for adventure. According to recent research, man is the happiest near the woods. Why don`t you come and check that for yourself?  We are happy. It is said to be infectious.

CENNIK na 2018 r. Price list

nocleg (powyżej 1 noclegu, przy co najmniej 2 osobach w pokoju, dzieci liczymy jako osoby):

75 zł/os/noc (pokoje Norka i Dziupla), pokój Jamka: 80 zł/os.

długie weekendy, święta:

100 zł/os/noc (pokój Norka lub Dziupla), pokój Jamka 110 zł/os./noc

Pobyt osoby samodzielnie zajmującej pokój:

140 zł /noc (pokój Norka i Dziupla)

Pobyt jednodniowy (poza weekendami):

95 zł/osoba/noc (pokój Norka i Dziupla), pokój Jamka: 100 zł/os./noc

w cenie noclegu rowery

Psy, koty i krokodyle:

20 zł doba, pobyt do uzgodnienia przy dużej ilości chętnych zwierzaków, aby się nawzajem nie pożarły

ZALICZKĘ w wysokości 30% prosimy wpłacić (w terminie do 2 dni od uzgodnienia rezerwacji) na konto:

18 1020 3570 0000 2102 0023 3056 Grzegorz Krawczyk, Sołtysy 54 46-320 Praszka.

W temacie prosimy o podanie daty pobytu. Po dokonaniu wpłaty zaliczki prosimy o potwierdzenie przelewu w ciągu 2 dni e-mailem. Brak wpłaty w tym terminie spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

Zwrot zaliczki w przypadku odwołania rezerwacji: ponad 30 dni przed rozpoczęciem wczasów - przysługuje zwrot dokonanej zaliczki w 50% , w okresie krótszym niż 30 dni nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty.

Przesunięcie rezerwacji na inny termin również wiąże się z utratą części lub całości (jak wyżej - w zależności od daty poinformowania) wpłaconej na poprzedni termin zaliczki.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

DOBA NASKRAJOWO-CZASOWA: przyjazd od godz. 15:00 do godz. 22:00, wyjazd do godz. 11:00.

CENNIK NA 2019

sezon 01.05.- 04.11. : pokój Jamka - 95 zł/os./noc, pokój Norka, Dziupla - 90 zł/os./noc.

Pozostałe terminy (przed 1.05. i po 04.11.) : pokój Jamka 90 zł/os/noc., pokój Norka i Dziupla 85 zł/os./noc.

Osoba samodzielnie zajmująca pokój (jedna w pokoju) - 160 zł/noc.

Pobyt na jedną noc (poza weekendami) - 110 zł/os. pokój Jamka, 100 zł/os. pokój Norka i Dziupla.

Długie weekendy i święta: Jamka 115 zł/os./noc, Norka, Dziupla 110 zł/os./noc

Więcej zdjęć ze Skraju czasu:

https://martafilipczyk.blogspot.com/2017/12/na-skraju-czasu-miejsce-z-ktorego-nie.html

Tu można dokładnie obejrzeć Skraj czasu: https://www.domoplus.pl/daleko-od-miasta/48242/daleko-od-miasta-5/1440/agroturystyka-na-skraju-czasu

Najświeższe zdjęcia są na naszym profilu Fb Agroturystyka Na skraju czasu oraz na profilu na Instagramie (także Agroturystyka Na skraju czasu). Aktywne guziczki u góry strony.

foto: Inne Życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

Norka, foto: Inne życie

Norka

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

Jamka

W saloniku

pokój gospodarzy

Pokój Dziupla

Plaża Na skraju czasu

Stary sad za płotem

Łazienka w Jamce

Sylwestrowe ognisko

Na tarasie

Jamka

Łazienka w Jamce

Jamka

Leśniczówka z werandą

Jamka

Toaletka w Jamce

Łazienka w Jamce

Dziupla

Dziupla (pokój na górze)

Wanna w Dziupli

Norka

Wspólny salonik dla Gości

Norka

Norka

Jamka

Łazienka w Jamce

kino

Weranda Country, sierpień 2016

Weranda Country, sierpień 2016