MIEJSCE

Na pięknej, leśnej polanie, przy starym sadzie, pod rozłożystym, wiekowym dębem stoi przywrócona do życia leśniczówka. Siedząc na tarasie można chłonąć piękno otaczającej nas przyrody, podglądać i podsłuchiwać ptaki oraz inne zwierzaki. A tarasów jest kilka, każdy znajdzie dla siebie spokojny kącik.

Na lubiących ruch czekają rowery, mnóstwo leśnych dróg i ścieżek rowerowych, tor do gry w bule. Blisko stąd do Załęczańskiego Parku Krajobrazowego w dolinie Warty, gdzie można wypożyczyć kajaki. W okolicy jest szlak kościołów drewnianych, piękny dwór w Ożarowie - Muzeum Wnętrz Dworskich i Bursztynowy Szlak.

Pobyt Na skraju czasu jednak sprzyja nicnierobieniu, wszelkie aktywności najlepiej więc zarzucić i po prostu odpocząć. W pobliżu lasu, według najnowszych badań naukowców, człowiek jest najszczęśliwszy. Proponujemy przyjechać i sprawdzić. My jesteśmy szczęśliwi. To ponoć zaraźliwe.

A tu można nas zobaczyć i usłyszeć- http://opole.tvp.pl/20958921/tajemnice-dzidka-23-lipca-2015.

POKOJE / WARUNKI

Na Skraj Czasu zapraszamy OSOBY DOROSŁE.

W wygodnych, niepowtarzalnych i oryginalnie urządzonych pokojach z łazienkami (ręczniki oraz suszarki do włosów są na miejscu) mamy

7 miejsc noclegowych.

Dbamy o jakość tkanin - pościele wykonane są z lnu, który jest całkowicie naturalny, antybakteryjny i antyalergiczny. Nie elektryzuje się i jest biodegradowalny. Sen w takim łóżku to czysta przyjemność.

POKÓJ JAMKA - na parterze, ma ok. 25 m kw. wraz z prywatną oddzielną łazienką, a właściwie salonem kąpielowym, w którym znajduje się wolnostojąca wanna, prysznic, wygodny fotel oraz okno z widokiem na las. Z pokoju jest bezpośrednie wyjście na taras. Są w nim dwa łóżka - jedno małżeńskie szer. 140 cm oraz mniejsze, szer. 80 cm, dł. 170 cm

POKÓJ NORKA - dwuosobowy, na parterze, ma ok. 16 m kw. wraz z łazienką (w niej toaleta i prysznic). Z pokoju jest bezpośrednie wyjście na taras. Jest w nim jedno łóżko małżeńskie szer. 140 cm. Pokój ma widok na wiekowy rozłożysty dąb. Pokoje Jamka i Norka przedziela salon wspólny dla wszystkich gości. Mamy w nim sporą biblioteczkę, wieczorami przy kominku można się więc zaczytywać siedząc na bujanym fotelu i polegując na wygodnych sofach.

POKÓJ DZIUPLA - dwuosobowy, na piętrze, ma ok. 16 m kw, wannę w sypialni oraz zasuwaną toaletę. Retro wystrój i ogromne łoże małżeńskie (180 cm szer.) tworzą przytulną atmosferę. Z okna widok na las. Do tego pokoju zapraszamy bez zwierzaków, wiodą do niego schody, z którymi owe sobie nie radzą.

Nie wynajmujemy całego domu, ponieważ sami też w nim mieszkamy.

Nie wynajmujemy Skraju czasu na wieczory panieńskie, kawalerskie, wesela, komunie, ogniska, urodziny itp. Wynajmujemy natomiast ciszę i spokój.

Miejsce przyjazne dorosłym. Nasza oferta skierowana jest do osób dorosłych pragnących oderwać się od zgiełku miasta i pędu życia.

PLACE

On a beautiful  forest clearing, by an old orchard, under a spreading, age-old oak tree, stands a forester`s lodge, restored to life. Sitting on its terrace you can take in the beauty of the surrounding nature, watch wild animals and listen to birds singing. You can have a really good  rest in comfortable, unique and originally furnished rooms with bathrooms (one for three people – two grown ups and a child or a person up to 165 cm in height and two double rooms). You can take your pets with you. We have great conditions here  for cross-country skiing and dogsled training and a lot of books to read. For fitness lovers we have bicycles and a lot of paths and bike lanes, badminton and netball. It is not far from here to Załęczański Landscape Park in the valley of the Warta River, where you can rent canoes, and also to Stobrawski Landscape Park and the Warta and the Widawka Lanscape Park. There are a lot of old timber churches, palaces, Amber Trail,  a manor house, and well-kept, charming little towns in the neighbourhood . We want to inspire you to go for adventure. According to recent research, man is the happiest near the woods. Why don`t you come and check that for yourself?  We are happy. It is said to be infectious.

CENNIK

Powyżej 1 nocy : pokój Jamka - 100 zł/os./noc, pokój Norka, Dziupla - 90 zł/os./noc (prócz długich weekendów i świąt - ceny niżej), pobyt na jedną noc (poza weekendami) 110-120 zł/os/noc., w zależności od pokoju.

Długie weekendy i święta: Jamka 120 zł/os./noc, Norka, Dziupla 110 zł/os./noc.

Osoba samodzielnie zajmująca pokój (jedna w pokoju) - 170 -180 zł/noc.

Na pobyty weekendowe zapraszamy od piątku do niedzieli, czyli minimum dwa noclegi; przy pobycie od soboty do niedzieli obowiązuje koszt jak za pełny weekend.

Psy, koty i krokodyle: 20 zł doba, pobyt do uzgodnienia przy dużej ilości chętnych zwierzaków, aby się nawzajem nie pożarły.

CENNIK na rok 2020:

Pokój Jamka (ceny za pokój): 1-2 os. w pokoju: 220 zł/noc, 3 osoby: 320 zł/noc, pokój Norka: 1-2 os. w pokoju: 200 zł/noc., pokój Dziupla: 210 zł/noc Pobyt na jedną noc (poza weekendami) : Jamka 1-2 os. w pokoju 260 zł/noc, 3 osoby: 350 zł/noc, pokój Norka : 1-2 os. w pokoju: 240 zł/noc., Dziupla 250 zł/noc.

Długie weekendy i święta (cena za pokój): Jamka: 1- 2 os. w pokoju: 300 zł/noc, 3 osoby : 440 zł/noc, Norka: 280 zł/noc zł., Dziupla: 290 zł/noc.

Zwierzak: 25 zł/noc.

ZADATEK w wysokości 30% prosimy wpłacić (w terminie do 2 dni od uzgodnienia rezerwacji) na konto:

18 1020 3570 0000 2102 0023 3056 Grzegorz Krawczyk, Sołtysy 54 46-320 Praszka.

W temacie prosimy o podanie daty pobytu.

Po dokonaniu wpłaty zadatku prosimy o potwierdzenie przelewu w ciągu 2 dni e-mailem lub sms-em. Brak wpłaty w tym terminie spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

Zwrot zadatku w przypadku odwołania rezerwacji: ponad 30 dni przed rozpoczęciem wczasów - przysługuje zwrot dokonanego zadatku w 50% , w okresie krótszym niż 30 dni nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty.

Przesunięcie rezerwacji na inny termin również wiąże się z utratą części lub całości (jak wyżej - w zależności od daty poinformowania) wpłaconego na poprzedni termin zadatku.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

DOBA NASKRAJOWO-CZASOWA: przyjazd od godz. 15:00 do godz. 22:00, wyjazd do godz. 11:00.

Więcej zdjęć ze Skraju czasu:

https://martafilipczyk.blogspot.com/2017/12/na-skraju-czasu-miejsce-z-ktorego-nie.html

Tu można dokładnie obejrzeć Skraj czasu: https://www.domoplus.pl/daleko-od-miasta/48242/daleko-od-miasta-5/1440/agroturystyka-na-skraju-czasu

Najświeższe zdjęcia są na naszym profilu Fb Agroturystyka Na skraju czasu oraz na profilu na Instagramie (także Agroturystyka Na skraju czasu). Aktywne guziczki u góry strony.

oranżeria

oranżeria

oranżeria

stodoła i dąb Dzidek

dąb Dzidek

salonik

salonik

W saloniku

foto: Inne Życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

Norka, foto: Inne życie

Norka

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

foto: Inne życie, http://innezycie.com/na-skraju-czasu/

Jamka

Jamka

Łazienka w Jamce

Pokój Dziupla

Plaża Na skraju czasu

Stary sad za płotem

Sylwestrowe ognisko

Na tarasie

Łazienka w Jamce

Weranda

Jamka

Dziupla

Dziupla (pokój na górze)

Wanna w Dziupli

Wspólny salonik dla Gości

Norka

Jamka

Łazienka w Jamce

Weranda Country, sierpień 2016

Weranda Country, sierpień 2016